ANTYRAMY / BANERY / REKLAMY

Antyramy to „ramy bez ramy” – prosta, estetyczna forma służąca do oprawy płaskich prac. Te wyroby z pleksy charakteryzują się niezobowiązującym wyglądem, eksponującym zawartość. Pasują do każdego pomieszczenia. W trosce o bezpieczeństwo stosujemy wysokogatunkowe, lekkie tworzywo sztuczne zwane pleksą. Dzięki temu, że jest przejrzyste jak szkło, nietłukące się oraz lekkie, idealnie sprawdza się w pomieszczeniach gdzie przebywają dzieci (szkoły, mieszkania, przedszkola, domy kultury, wystawy itp.). Antyramy stanowią najprostszą i najtańszą formę oprawy. Szczególnie nadają się do prezentacji zdjęć, certyfikatów, dyplomów itp.. Nasze antyramy wykonane z przezroczystej pleksy są trwałe, estetyczne, dokładnie wykonane i z powodzeniem można je wykorzystywać wielokrotnie.

Szkło w wielu przypadkach okazuje się bardzo niebezpieczne, zwłaszcza gdy znajdzie się w niepowołanych „małych” rączkach.  Wówczas takie szkło możemy zastąpić wysokiej jakości tworzywem sztucznym (pleksą), które wydłuża przede wszystkim żywotność antyramy. Taka pleksa zapewnia również przejrzystość szkła, a dodatkowo jest bezpieczna dzięki swej odporności na zbicie. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne o grubości 1 mm to idealne rozwiązanie do antyramy. Jego dodatkowym atutem  jest zmniejszenie wagi całej antyramy. Nie ma żadnej zauważalnej różnicy wizualnej pomiędzy oprawą z bezpiecznego tworzywa sztucznego a oprawą szklaną.

U nas możecie Państwo zamówić antyramy/banery/reklamy o dowolnych, niestandardowych wymiarach, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, każdy wymiar antyramy/baneru/reklamy jest dla nas wyzwaniem. Przykładowo jesteśmy w stanie wykonać antyramy o wymiarach nawet 2m na 3m., m.in na bilbordy reklamowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY ANTYRAM/BANERÓW/REKLAM WYKONANYCH Z WYSOKIEJ JAKOŚCI TWORZYWA SZTUCZNEGO !!!

 

Znalezione obrazy dla zapytania antyramy z plexi