STOJAKI DO LODÓW

W codziennych praktykach w lodziarniach bardzo często zdarza się, że klient otrzymuje zakupioną przez siebie gałkę loda w wafelku prosto do ręki. Jednocześnie musi za niego zapłacić. Wówczas taki klient staje w kłopotliwej dla siebie sytuacji… nie ma co zrobić z otrzymaną gałką loda aby sięgnąć po pieniądze…

W związku z powyższym, aby rozwiązać tę niedogodną i dość niezręczną sytuację dla kupującego, chcemy zaoferować Państwu stojaki na wafelki do lodów.

Prezentowane przez nas stojaki do lodów jednocześnie wyeksponują Państwa ofertę lodów gałkowych, amerykańskich czy też włoskich. Wykonane są z bezbarwnego materiału, który zapewnia bardzo dobrą widoczność i przejrzystość. Solidnie wykonane posłużą Państwu na długie lata.

Istnieje możliwość zmodyfikowania stojaka do lodów wg Państwa indywidualnych potrzeb, tj. treść graweru, logo, kształt czcionki, ilość otworów, wymiarów etc. Poniżej prezentujemy 4 przykładowe modele stojaków do lodów  i serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.