ANTYRAMA
BANER
REKLAMA

ANTYRAMY produkujemy na zamówienie, specjalizujemy się w dużych, nietypowych, do specjalnych przeznaczeń.

Każda ANTYRAMA jest projektowana indywidualnie, ze względu na ich przeznaczenie, umiejscowienie, rodzaj ekspozycji. itp.

W szczególnych przypadkach, tam gdzie ANTYRAMA może stanowić zagrożenie, na przykład w szkołach, przedszkolach, muzeach, w korytarzach stosujemy antyramy

wykonane ze specjalnego, „idioto” odpornego tworzywa. Takiej ANTYRAMY nie można rozbić, nie można potłuc, nie można zniszczyć.

Antyrama to „rama bez ramy” – prosta, estetyczna forma służąca do oprawy płaskich prac. Antyrama charakteryzuje się niezobowiązującym wyglądem, eksponującym zawartość.

Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów – bardzo delikatnych, głównym elementem który widzimy w antyramie  jest zawarta pod szybą ekspozycja.

Pasują do każdego pomieszczenia. W trosce o bezpieczeństwo stosujemy wysokogatunkowe, lekkie tworzywo sztuczne zwane pleksą lub też mocne nietłukące się tworzywa.

Dzięki temu, że jest przejrzyste jak szkło, lekkie, idealnie sprawdza się w pomieszczeniach gdzie przebywają dzieci (szkoły, mieszkania, przedszkola, domy kultury, wystawy itp.).

Antyrama jest najprostszą i najtańszą formę oprawy. Szczególnie nadają się do prezentacji zdjęć, map, certyfikatów, dyplomów itp..

Szkło w wielu przypadkach okazuje się bardzo niebezpieczne, zwłaszcza gdy znajdzie się w niepowołanych „małych” rączkach.  Wówczas takie szkło możemy zastąpić wysokiej jakości tworzywem sztucznym (pleksą), które wydłuża przede wszystkim żywotność antyramy. Taka pleksa zapewnia również przejrzystość szkła, a dodatkowo jest bezpieczna dzięki swej odporności na zbicie. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne o grubości o grubości dostosowanej do wymiarów to idealne rozwiązanie do antyramy.

Jego dodatkowym atutem  jest zmniejszenie wagi całej antyramy. Nie ma żadnej zauważalnej różnicy wizualnej pomiędzy oprawą z bezpiecznego tworzywa sztucznego a oprawą szklaną.

BANER

U nas możecie Państwo zamówić oprócz antyramy, także banery reklamowe. Baner jest jedną z najtańszych form reklamowych. Ze względu za niską cenę, łatwość montażu, lekkość, banery stosuje się tam gdzie chcemy szybko, nisko kosztowo, przekazać jakąś informację, zachęcić do odwiedzin, zareklamować jakiś produkt.

Banery produkujemy jako nadruk na różnych materiałach, pełnych, siatkowych i innych.

Wymiar baneru jest w zasadzie dowolny, nieograniczony, zależy tylko od przeznaczenia.

REKLAMY

Reklama to bardzo szerokie pojęcie. Obejmuje reklamę wizualną, zewnętrzną – czyli kasetony, totemy, pylony, szyldy, pojedyncze napisy, ekspozytory, a także wewnętrzną – na przykład druki, katalogi, postery itp.

Szczególnie polecamy pylony reklamowe, które wykonujemy z różnych materiałów, w wielu różnych kształtach i konstrukcjach.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, każdy rodzaj antyramy / baneru / reklamy jest dla nas wyzwaniem. Przykładowo jesteśmy w stanie wykonać antyramy o wymiarach nawet 2m na 3m., m.in na bilbordy reklamowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY ANTYRAM/BANERÓW/REKLAM WYKONANYCH Z WYSOKIEJ JAKOŚCI TWORZYWA SZTUCZNEGO !!!

reklama