OSŁONY ANTYWIRUSOWE

Przyłbice – maski ochronne antywirusowe

Bariery antywirusowe

Antywirusowe kurtyny osłony wiszące, stojące

Antywirusowe elastyczne kurtyny osłony wiszące

Jesteśmy producentem bardzo skutecznych osłon i barier antywirusowych do montażu pomiędzy sprzedawcą – obsługą, a klientem.

Osłona antywirusowa z plexi na ladę lub biurko to dodatkowa bariera, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszących drogą kropelkową (m.in. grypa, angina, odra, przeziębienie czy COVID-19). Zapewni bezpieczeństwo pracowników i klientów. Bezbarwny kolor nie utrudnia kontaktu wzrokowego, a także nie wpłynie na wygląd reszty otoczenia. Szyba ochronna z pleksi jest tak zaprojektowana, aby zapewnić komfort zarówno klientom, jak i pracownikom oddzielając stanowiska pracownicze (możliwość użytkowania w strefach obsługi klienta lub odizolowania się od osób trzecich). Dzięki naszej konstrukcji antywirusowej z plexi pracownicy bez obaw wykonują swoje obowiązki pracownicze, a klienci w poczuciu bezpieczeństwa chętniej korzystają z usług danego obiektu. Konstrukcja ochronna z plexi odgradza pracowników oraz klientów spełniając przy tym wymogi dodatkowych środków ostrożności stosowanych podczas stanu zagrożenia epidemicznego. Osłona antywirusowa zapewnia bezpieczną barierę w pracy oraz tworzy bezpieczną przestrzeń, którą można zastosować w korporacjach typu open space w czasach pandemii koronawirusa.

Osłona antywirusowa z pleksi jest zalecana przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny oraz przez Naczelną Izbę Aptekarską jako jeden z koniecznych zabezpieczeń przy obsłudze klienta.

Zalety osłony antywirusowej z pleksi:

  • posiada estetyczny wygląd,
  • chroni przed bakteriami, wirusami i zarazkami przenoszącymi się droga kropelkową,
  • posiada wysoką przezroczystość przez osłonę ochronną z plexi, która jest przenośna i stabilna,
  • grubość osłony wynosi 3mm,
  • jest odporna na wilgoć,
  • jest łatwa i szybka w montażu, zajmuje jedynie 10 minut ( na taśmie dwustronnej),
  • po demontażu nie pozostawia żadnych śladów ani dziur, nie uszkadza powierzchni blatów,
  • istnieje możliwość wygięcia konstrukcji ochronnej na ladę zaokrągloną,
  • istnieje możliwość wycięcia okienka, cięcia płyty z plexi na określony wymiar,
  • czas jej realizacji wynosi do 24h

Osłona antywirusowa jako bariera może mieć różną konstrukcję, poniżej przedstawiamy 3 różne sposoby ich wykonania i montażu, ale są to tylko przykładowe rozwiązania i nie wyczerpują wszystkich możliwych opcji, które w różnych realiach mogą być wykonane na indywidualne zamówienie.

1/Wersja antywirusowa A – budowa modułowa – do samodzielnego montażu i mocowania, ze zróżnicowanymi wymiarami

2/Wersja antywirusowa B – gotowa do ustawienia na ladzie sklepu, apteki, punktu obsługowego wykonywana zgodnie z wymiarami podanymi przez zamawiającego

3/Wersja antywirusowa C – do zawieszenia na lince, żyłce, uchwytach, w dowolnych wymiarach i konfiguracjach

4/Wersja antywirusowa D – składana – do ustawienia na biurku, blacie, ladzie jako zabezpieczenie od frontu

Osłony antywirusowe jako bariery zabezpieczające wykonujemy z materiału o różnych grubościach – 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm,

Zależy to od wymiarów i konfiguracji – umiejscowienia osłony i funkcji jakie musi spełniać.

W każdej wersji możemy wykonać osłonę antywirusową wg dowolnych – indywidualnych wymiarów – wg indywidualnego projektu i zamówienia.

Pleksi z której wykonujemy osłony antywirusowe jest materiałem w pełni przezroczystym, łatwym do utrzymania czystości, odpornym na stłuczenie i uszkodzenie i w 100 % skutecznym zabezpieczeniem antywirusowym.

Wszystkie osłony antywirusowe mogą być mocowane do blatu za pomocą taśmy dwustronnej lub specjalnych uchwytów. Ich montaż jest bardzo łatwy i prosty.

Osłony antywirusowe z plexi przezroczystej wymagają pielęgnacji środkami przeznaczonymi do czyszczenia antywirusowej pleksi. Nie należy czyścić osłony ochronnej środkami na bazie alkoholu gdyż szyba ochronna zmatowieje. Używanie nieodpowiednich środków wirusobójczych do osłony antywirusowej prowadzi do zarysowań, a nawet pęknięć szyby ochronnej.

Dezynfekcja ekranu ochronnego wymaga specjalnego środka wirusobójczego do pleksi bezbarwnej, pleksi przezroczystej, pleksi antywirusowej.

UWAGA – dla lepszej widoczności na zdjęciach osłony są zabezpieczone folią, przed montażem folię należy usunąć, osłonę zdezynfekować i ustawić we właściwym miejscu

Tabela przykładowych – najczęściej zamawianych rozmiarów antywirusowych osłon, ale na życzenie wykonujemy osłony w dowolnym wymiarze

Szerokość 40 cm 60 cm 80 cm 100 cm 120 cm 140 cm
Wysokość 60 cm 80 cm 100 cm 120 cm

osłony antywirusowe

Osłona segmentowa – wersja A

Osłona stojąca gotowa + wersja B

                            Osłona wisząca – kolor szary to tylko wizualizacja – kurtyna jest całkowicie bezbarwna

                                                                         i w pełni przezroczysta – wersja C

Osłona składana – wyposażona w dwie niezależne podpory, dzięki temu osłona jest stabilna  i łatwo ją ustawić w dowolnym miejscu lady, biurka, blatu – wersja D

Poniżej przedstawiamy osłonę antywirusową o wysokości 1000 mm, wykonaną na indywidualne zamówienie dla klienta – na zdjęciach z obustronną folią zabezpieczającą.

Wszystkie wymiary łącznie z kształtem wycięcia dolnego – okienka „podawczego” są do ustalenia

                            

Osłona składana – na zdjęciach z obustronną folią zabezpieczającą, ale całkowicie przezroczystą i bezbarwną

         

Przyłbica – Maska ochronna antywirusowa.

Wszystkie przyłbice – maski produkowane są ze specjalnego tworzywa, zapewniającego pełną

przejrzystość, do wielokrotnego użytku, z możliwością mycia i dezynfekcji.

Przyłbica doskonale zabezpiecza boki i przód twarzy, tworząc barierę dla wirusów, bakterii i wydzielin. Jej niewątpliwą zaletą jest jej lekkość i wygoda.

Nasze przyłbice są wodoodporne, odporne na zużycie, wszelkiego rodzaju zarysowania oraz na środki dezynfekujące, w tym te zawierające alkohol.

Dzięki zastosowaniu miękkiej gąbki wyścielającej przyłbica – maska nie przylega do nosa i ust. Gąbka chroni skórę przed otarciami, podrażnieniami.

Konstrukcja przyłbicy umożliwia zastosowanie i skuteczną ochronę również u osób noszących okulary, nie utrudnia oddychania i jest uniwersalna – dla Pań i Panów.