PANELE PODŚWIETLANE LED

Panele podświetlane led to podświetlenie stworzone z myślą o projektach wymagających światła równomiernego na całej powierzchni.

Składają się z grawerowanej płyty PMMA o grubości 4mm lub 6mm (w zależności od indywidualnych potrzeb klienta), którą krawędziowo podświetla najwyższej jakości pasek led. Paski ledowe posiadają moc zasilania 12V lub 24V, natomiast temperatura barwowa światła białego wynosi kolejno: 3000K, 4000K, 5000K lub 6500K. Oczywiście jesteśmy bardzo elastyczni i możemy wykonać na zamówienie paski o innych parametrach mocy wyjściowej i temperaturze barwowej. Wykonujemy różne rodzaje podświetleń : pasek led możemy zamontować wzdłuż 1 krawędzi, wzdłuż 2 krawędzi bądź wzdłuż 4 krawędzi.

Panele podświetlane led charakteryzują się równomiernym rozproszeniem światła, niskim zużyciem energii i długą żywotnością.
Maksymalny wymiar płyty podświetlonej wynosi 1500×3000 mm.

Panele te idealnie sprawdzą się jako równomierne podświetlenie reklam i kasetonów,regałów i półek sklepowych, które wymagają równomiernego podświetlenia do ekspozycji produktu. Całkowita grubość panelu wraz z zamontowanymi ledami wynosi zaledwie 4,7mm.

Możliwość doboru odpowiedniej temperatury barwowej światła, sprawia że panele te mogą stanowić element dopasowany do aranżacji każdego wnętrza. Montaż jest szybki i łatwy a efekt końcowy z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagającego klienta.