Cięcie plexi CNC

Pleksi i inne tworzywa sztuczne są dość popularne i dostępne na rynku, ale czasami nie jest potrzebny cały duży arkusz o wymiarach 2050 x 3050 mm i to jeszcze w specyficznym kolorze lub grubości.

W takim przypadku warto zwrócić się do nas o pomoc, mamy bardzo szeroki asortyment, prowadzimy sprzedaż detaliczną nawet najmniejszych rozmiarów.
Na miejscu wycinamy nawet bardzo skomplikowane kształty. Jeżeli z różnych powodów nie ma gotowego projektu cięcia na pewno pomożemy i przygotujemy projekt we w właściwym formacie. Cięcie plexi mamy opanowane do perfekcji.

Dotyczy to nie tylko pleksy, ale także różnych innych tworzyw sztucznych: PCV spienione i twarde, poliwęglan lity i komorowy, styrodur, ABS i wiele innych.
Cena zakupu zależy od rodzaju materiału, jego grubości i specyficznych właściwości.

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego rodzaju materiału do konkretnego zastosowania – gdyż inne wymogi musi spełniać materiał stosowany wewnątrz, a inne za zewnątrz, inne taki który ma przepuszczać promieniowanie ultrafioletowe, a inne taki który powinien to promieniowanie blokować, inne który musi być odporny na wandalizm, a jeszcze inne taki który spełnia tylko funkcje dekoracyjne. Do tego dochodzą jeszcze takie specyficzne właściwości jak: palność lub niepalność, atesty do odpowiednich zastosowań, wymogi bezpieczeństwa stosowania itp.
Wymogów technicznych i rodzajowych jest bardzo dużo i nasza wiedza i doświadczenie może być bardzo pomocne w wyborze odpowiedniego – specyficznego materiału.

Każde zamówienie, nawet najmniejsze jest dla nas ważne i możliwe do zrealizowania.