STOJAKI DO LODÓW / UCHWYTY NA WAFLE

W codziennych praktykach w lodziarniach bardzo często zdarza się, że klient otrzymuje zakupioną przez siebie gałkę loda w wafelku prosto do ręki. Jednocześnie musi za niego zapłacić. Wówczas taki klient staje w kłopotliwej dla siebie sytuacji… nie ma co zrobić z otrzymaną gałką loda aby sięgnąć po pieniądze…

W związku z powyższym, aby rozwiązać tę niedogodną i dość niezręczną sytuację dla kupującego, chcemy zaoferować Państwu stojaki na wafelki do lodów.

Prezentowane przez nas stojaki do lodów/uchwyty na wafle jednocześnie wyeksponują Państwa ofertę lodów gałkowych, amerykańskich czy też włoskich. Prezentowane przez nas stojaki do lodów wykonane są z bezbarwnego materiału, który zapewnia bardzo dobrą widoczność i przejrzystość. Solidnie wykonane posłużą Państwu na długie lata.

Istnieje możliwość zmodyfikowania stojaka do lodów wg Państwa indywidualnych potrzeb, tj. treść graweru, logo, kształt czcionki, ilość otworów, wymiarów etc. Poniżej prezentujemy 4 przykładowe modele stojaków do lodów  i serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

 

stojaki do lodów            stojaki na lody włoskie

stojak na lody             stojak z pleksi